Serdecznie zapraszamy biblioteki i księgarnie do udziału w akcji „ Książka i Róża”

Zgłaszając bibliotekę do udziału w akcji deklarujesz chęć zorganizowania min. jednego z dwóch warsztatów przygotowanych specjalnie na tą okazję przez dr Wandę Matras-Mastalerz, pracownika Instytutu Nauk o Informacji Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz specjalistę w dziedzinie biblioterapii. Biblioteki, które zdecydują się na przystąpienie do akcji dostaną także oprócz pełnego scenariusza zajęć, pakiet materiałów i gadżetów do wykorzystania podczas pracy warsztatowej. 

Zgłaszając księgarnię do udziału  w akcji w dniach 23-24 kwietnia deklarujesz: chęć zorganizowania spotkania autorskiego, warsztatów literackich, udzielenia rabatu na swój asortyment lub wręczania róż do zakupów.

Aby zgłosić bibliotekę, bądź księgarnię do akcji prześlij opis swoich działań na nasz adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kontakt:

Dział Organizacji i Promocji Wydarzeń Kulturalnych
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
ul. Rajska 1, 31-124 Kraków
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 12 375 22 37