Antykwariat

W ramach XVI edycji Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża" Antykwariat "Abecadło" oferować będzie :

  • na hasło "Książka i Róża" - 20% rabat przez cały kwiecień na wszystkie książki z dostępnych około 21 000 tytułów w antykwariacie i w katalogu na stronie www.abecadlo.org (rabat obejmuje również zakupy sklepie internetowym)

 

Prócz tego, Antykwariat "Abecadło" razem z Muzeum i Biblioteką Główną Uniwersytetu Ekonomicznego zaprasza na wystawę „Antykwariat jako instytucja kultury". W Sali Wystawowej Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na II piętrze wystawa będzie dostępna dla zwiedzających codziennie w godzinach 9:00-19:00 do 21 kwietnia 2017 r. (wstęp bezpłatny). Z okazji Małopolskich Dni Książki "Książka i Róża" możliwość oglądania wystawy "Antykwariat jako instytucja kultury" została przedłużona o sobotę i niedzielę 22-23 kwietnia, w godz. 9:00-18:00.

Finisaż wystawy w ramach XVI Małopolskich Dni Książki "Książka i Róża" połączony z prelekcją dr hab. Grzegorza Niecia "O handlu książką dawną i używaną w Polsce - tradycja i współczesność" odbędzie się 20 kwietnia 2017 r., o godz. 18:00 w Muzeum Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Budynek Główny, ul. Rakowicka 27, sala nr 110. 

Antykwariat "Abecadło"
Kraków, ul. Pijarska 2