Antykwariat Abecdło, znajdujący się od tego roku w nowej siedzibie, w lokalu po zabytkowej aptece Pod Aniołem Stróżem przy ul. Kościuszki 18 w Krakowie, będzie przez cały kwiecień oferować na hasło „Książka i Róża” 20% rabat na wszystkie książki i druki, z szerokiej oferty, dostępnych około 30 000 tytułów książek i innych obiektów drukowanych.

Rabat obejmuje również zakupy w sklepie internetowym na stronie www.abecadlo.org

23 kwietnia, o godz. 20.00 zapraszamy na spotkanie z dr Janem Oberbekiem. Okazją do spotkania jest zbliżająca się 213. rocznica urodzin Jana Nepomucena Bobrowicza, wybitnego Krakowianina, wirtuoza gitary, kompozytora, wydawcy i księgarza.

W programie: wykład, recital gitarowy z utworami J.N. Bobrowicza, F. Szopena i E. Presleya, wystawa książek i druków z XIX wieku wydanych przez Bobrowicza i o nim. 

Oprócz tego rozmowy, kiermasz książek i poczęstunek. Spotkanie odbędzie się w ramach celebrowania światowego Dnia Książki, Małopolskich Dni Książki "Książka i Róża" i Weekendu Księgarń Kameralnych dzięki programowi "Krakowskie Księgarnie na medal" organizowanego przez Fundację Miasto Literatury przy wsparciu Gminy Miejskiej Kraków. 

Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie.

Zapraszamy do Antykwariatu Abecadło i  na stronę www.abecadlo.org