Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w JerzmanowicachPowiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach zaprasza na XV Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża” do Biblioteki Głównej i filii. W ramach akcji Biblioteki przygotowały:


Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach - 22.04.2016
Każdy czytelnik odwiedzający w tym dniu bibliotekę otrzyma zakładkę do książki z motywem róży. O Małopolskich Dniach Książki będą informować również wyeksponowane książki nawiązujące tytułem lub treścią do róży. Biblioteka zorganizuje również zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci. W ramach akcji bookcrossingu (uwalniania książek) czytelnicy będą mogli wymienić się książkami.

Filia w Przegini - 22.04.2016
Każdy czytelnik wypożyczający w tym dniu książkę, będzie mógł wylosować mały upominek (np. zakładka do książki, cukierek, magnes, zapinkę, papierową różę).
„W ramach akcji „Drugie życie książki” biblioteka organizuje zbiórkę książek. To okazja do uwolnienia przeczytanych już pozycji.

Filia w Racławicach - 21.04.2016
Każdy czytelnik wypożyczający w tym dniu książkę, będzie mógł wylosować mały upominek. „W ramach akcji „Drugie życie książki” biblioteka organizuje zbiórkę książek. To okazja do uwolnienia przeczytanych już pozycji. W trakcie zajęć plastycznych uczestnicy będą wykonywać papierowe róże. Odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Filia w Sąspowie - 25.04.2016
Każdy czytelnik wypożyczający w tym dniu książkę, będzie mógł wylosować mały upominek. „W ramach akcji „Drugie życie książki” biblioteka organizuje zbiórkę książek. To okazja do uwolnienia przeczytanych już pozycji. W trakcie zajęć plastycznych uczestnicy będą wykonywać papierowe róże.