Księgarnia Microscup (ul. Czarnowiejska 50 B)  proponuje w dniach 21-24 kwietnia 2018 rabat -15% na wszystkie nasze książki.

Aby zachęcić klientów do kupna książek oferować będziemy również do każdego zakupu kawę w cenie 5 zł (do wyboru: biała, czarna, latte, cappucino). 

 

Księgarnia Podróżnicza BONOBO (Mały Rynek 4) tradycyjnie udzieli 10 % rabatu na książki. Ponadto:

* w sobotę 21 kwietnia o godz. 12:00 zapraszamy dzieci na warsztaty literacko-ekologiczne ŚLADAMI SMOGA WAWELSKIEGO ,

* w niedzielę 22 kwietnia o godz.18:00 zapraszamy na Wieczór bliskowschodnich gier planszowych i wreszcie -  wraz z Festivalem NonFiction,

w poniedziałek, 23 kwietnia o godzinie 19:00 zapraszamy na spotkanie z Karoliną Sulej i książką WSZYSCY JESTEŚMY DZIWNI. OPOWIEŚCI Z CONEY ISLAND .

W dniach trwania akcji Małopolskie Dni książki „Książka i Róża” Księgarnia na Szewskiej udzieli wszystkim klientom rabatu, będzie również rozdawać zniżkowe karty stałego klienta.

Księgarnie Wydawnictwa Austeria leżące w Krakowie przy ul. Szerokiej 16 oraz Józefa 38 włączają się do akcji Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża” poprzez 20 % rabatu oraz różę w prezencie dla swoich klientów.

Wydawnictwo Skrzat w swoich księgarniach stacjonarnych na terenie Krakowa udzieli swoim klientom z okazji Małopolskich Dni Książki "Książka i Róża" 40% rabatu.

Księgarnie stacjonarne Wydawnictwa Skrzat:

  • Prądnicka 77
  • Na Kozłówce 8
  • Niepodległości 3

Księgarnia internetowa Universitas oraz księgarnia stacjonarna przy ul. Żmujdzkiej 6b oferuje z okazji Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża” rabat w wysokości 25% na całą ofertę.

American Bookstore

W ramach XVII edycji Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”

Wydawnictwo Serafin zaprasza na kiermasz „u kapucynów”

22 – 24 kwietnia 2018, w godz. 10.00 – 17.00

MEGA RABATY 50 – 80%

 

Kraków, ul. Loretańska 11 – plac przed kościołem

www.e-serafin.pl

 

Księgarnia Akademicka (ul. św. Anny 6) w trakcie trwania Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża” oferuje wszystkim klientom 15% rabatu na cały asortyment księgarni, a na książki wydane przez wydawnictwo "Księgarnia Akademicka" - 30%.

Antykwariat Abecdło, znajdujący się od tego roku w nowej siedzibie, w lokalu po zabytkowej aptece Pod Aniołem Stróżem przy ul. Kościuszki 18 w Krakowie, będzie przez cały kwiecień oferować na hasło „Książka i Róża” 20% rabat na wszystkie książki i druki, z szerokiej oferty, dostępnych około 30 000 tytułów książek i innych obiektów drukowanych.

Rabat obejmuje również zakupy w sklepie internetowym na stronie www.abecadlo.org

23 kwietnia, o godz. 20.00 zapraszamy na spotkanie z dr Janem Oberbekiem. Okazją do spotkania jest zbliżająca się 213. rocznica urodzin Jana Nepomucena Bobrowicza, wybitnego Krakowianina, wirtuoza gitary, kompozytora, wydawcy i księgarza.

W programie: wykład, recital gitarowy z utworami J.N. Bobrowicza, F. Szopena i E. Presleya, wystawa książek i druków z XIX wieku wydanych przez Bobrowicza i o nim. 

Oprócz tego rozmowy, kiermasz książek i poczęstunek. Spotkanie odbędzie się w ramach celebrowania światowego Dnia Książki, Małopolskich Dni Książki "Książka i Róża" i Weekendu Księgarń Kameralnych dzięki programowi "Krakowskie Księgarnie na medal" organizowanego przez Fundację Miasto Literatury przy wsparciu Gminy Miejskiej Kraków. 

Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie.

Zapraszamy do Antykwariatu Abecadło i  na stronę www.abecadlo.org